08-6551546

תמיד כאן לשירותך

נזקי גוף ורכוש

דיני הנזיקין עוסקים בחיובים לא רצוניים, בעקבות נזק שנגרם לאדם, בין לגופו ובין לרכושו, ובגין הנזק מבקש אותו אדם פיצוי מהמזיק. משרדנו מתמחה בייצוג בתביעות בגין נזקי גוף ורכוש מול אנשים פרטיים, חברות ביטוח, ביטוח לאומי, משרד הביטחון, לרבות ייצוג והופעה בבתי המשפט, בתי הדין לעבודה, ובוועדות רפואיות לסוגיהן.

משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם רופאים בכירים ומומחי ביטוח ומלווה את לקוחותיו לאורך כל שלבי ההליך ובמקרה הצורך, מקיים קשר אישי ורציף עם המומחים לצורך מתן הערכות נכות, ייעוץ וחוות דעת רפואיות משפטיות בתחום נזקי הגוף או הנדסית טכנית במקרה של נזקי רכוש, תוך מתן מענה מקצועי ומקיף החל מהשלבים הראשוניים של הטיפול בתביעה ועד סיומה.

משרדנו נותן שירותים משפטיים בתחום נזקי הגוף והרכוש כדלהלן:

  • תאונות דרכים.
  • תאונות עבודה – ייצוג וליווי מול המוסד לביטוח לאומי ובית הדין לעבודה.
  • תאונות במרחב הציבורי – מפגעים בטיחותיים ו/או רשלנות.
  • נפגעי פעולות איבה, ייצוג מול קצין התגמולים בגין תאונות ומחלות שאירעו עקב ובמהלך השירות בכוחות הביטחון (נכי צה"ל/משטרה/שב"ס וכו').
  • תביעות מול חברות ביטוח בגין פוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, תאונות אישיות, סיעוד, נסיעות לחו"ל, פוליסות ביטוח מבנה, תכולה וצד ג'.
  • ליקויי בנייה, נזקי רכב (תאונות פח), נזקי רכוש.

תמיד כאן לשירותך

עורך דין תאונות אופנוע

עוד בנושא

תאונת עבודה – מה עכשיו?

תאונות עבודה קורות לצערנו מדי יום ורבים המקרים, בהם העובד הנפגע אינו נוקט פעולות על מנת למצות את זכויותיו באופן מיטבי. לעתים מצבו הבריאותי של

קרא עוד »
עורך דין גירושין באשדוד

עורך דין גירושין באשדוד

עורך דין גירושין באשדוד מומלץ בחירת עורך דין היא אחת הבחירות החשובות שתעשו לפני שתיכנסו לבית משפט ולהליך גירושין בפרט. הרבה קריטריונים חשובים אך אחד

קרא עוד »