08-6551546

לקוחות ממליצים

"רוצה להודות למשרד עו״ד שניידר אלכסנדרובסקי על הטיפול והליווי המקצועי והמסור שהוענק למשפחתי. רוצה לשבח את המשרד על העבודה היסודית ונפלאה שעשיתם עבורנו. תודה על היחס החם והאישי ועל הזמן היקר שהענקתם בשעות העבודה וגם מחוץ להן."
משפחת פוספלוב, אשקלון
"פניתי למשרד בנוגע לתאונת דרכים ועבודה שעברתי. רוצה להגיד שקיבלתי יחס סופר מקצועי וכמובן אנושי. הסבירו לי לגבי כל שלב ושלב בתהליך, עו"ד איתן ליווה אותי והופיע בכל הוועדות בביטוח לאומי, הרגשתי שהוא ממש נלחם עבורי והתוצאה הייתה אפילו טובה ממה שציפיתי. תודה לכם על הכל"!
פבל ברקן, באר שבע
"המשרד תמך וליווה אותנו בצורה מקצועית ואדיבה לכל אורך התהליך, כל שאלה ופניה קיבלה מענה והסבר. הרגשנו מהרגע הראשון ועד סוף התהליך שאנחנו בידיים טובות. מומלץ בחום".
אופיר וסיוון אלבז, רחובות
"יצרתי קשר טלפוני עם עו״ד קרינה לברור לגבי הסכם ממון וקיבלתי מענה מהיר והסבר לדרכי כתיבת ההסכם. יש לציין שההסבר שקיבלתי היה עם מלא סובלנות לשאלות המורכבות, קיבלתי את כל התשובות ומשם קיבלנו ביטחון לבצע את ההסכם המורכב מאוד בין תושב ישראל לתושבת ממדינה זרה. אני ובת זוגתי ממליצים לכולם לעשות הסכם ממון ויותר מזה, ממליצים לקבל את השרות ממשרדה של עו״ד קרינה".
סעדה יוסי ומיילה, אשקלון
"שמי אילן ואני גר באשדוד. בשנת 2012 התגרשתי. במהלך כל ההליכים, בהם נלחמתי על עתיד ילדיי, החלפתי מספר עורכי דין ושפכתי על כל ההליכים מלא כספים. הייתי מאוד מאוכזב מכל הגורמים כמו גורמי הרווחה, בתי משפט, משרד החינוך ובעיקר מהביטוי ״עורך דין״ בגלל שלא נלחמו על הצדק ולא באמת עשו את העבודה שלהם. ואז פגשתי את עורכת דין קרינה אלכסנדרובסקי, שהוכיחה לי באנושיות, יושרה ומקצועיות שיש עורכי דין טובים שנלחמים על האמת למען האינטרסים שלך וניתן לסמוך עליהם. מכל הלב ממליץ לפנות למשרדה , היא תילחם בשבילכם באמת".
אילן וייזמן, אשדוד
"פנינו למשרד שניידר אלכסנדרובסקי, לאחר שגילינו שצוואת סבתנו זויפה ואנחנו, 6 ילדים של אבינו המנוח, נושלנו ממנה. ידענו שהמאבק יהיה מורכב, אמוציונלי ואף עתיד לפגוע במשפחתנו, עם זאת הבנו שאנחנו חייבים לעשות זאת למען הגשמת רצונה האמיתי של סבתנו והחזרת כבוד לזיכרון אבינו. המשרד פעל ללא הרף, מול כל הגורמים הנדרשים לרבות רשם הירושה, בתי משפט, הצד השני ואף מומחים (גרפולוגיה, רפואי) עד שהביא לנו את התוצאה הטובה ביותר עבורנו, במינימום זמן בשקיפות ורגישות. תודה על המסירות, המקצועיות, האנושית בהם ניהלתם את התיק עד הבאת התוצאה הטובה עבורנו - קבלת צוואה מקורית, זו שמגשימה את רצונה של סבתנו המנוחה. בשם ששת אחיי למשפחת חזני".
בברכה, עדיה חזני, באר גנים
צוות המשרד נותן שירות אישי, איכותי ובעיקר מקצועי. טיפלו לי בתיק תאונת עבודה בצורה מקצועית. כל נושא משפטי שנתקעתי בו - הם תמיד עוזרים בחיוך ואנושיות. אני מבסוטית וממליצה לפנות אליהם.
טטיאנה שלומוב
עורכי דין ברמה המקצועית הגבוהה ביותר , הרגשה של יחס אישי וזמינות. ממליץ בחום.
ארתור סליבקו
משרד מקצועי שאין כדוגמתו באזור ועורכי הדין שירותיים וחותרים להצלחה. אין ספק שתכנסו מרוצים ותצאו מנצחים.
גרי רבין
עורכי דין מקצועיים! התיק שלי הסתיים להפתעתי מהר מאוד והכי חשוב עם תוצאה מדהימה!!! ממליץ לכל מי שצריך פתרונות לבעיות משפחתיות לפנות למשרד שניידר אלכסנדרובסקי! היום קשה מאוד למצוא עורך דין מקצועי, במיוחד בעניינים קשים, אבל מי שמחפש אותו מוצא אותו. שוב, אני רוצה להביע את תודתי העמוקה לקרינה אלכסנדרובסקי!!! את עושה מעשים טובים באמת!!!!!
אלכסנדר פושטרוק, אשדוד