08-6551546

תמיד כאן לשירותך

תאונות דרכים

תאונות דרכים הינן לתופעה יום יומית בישראל והסיבות לכך מגוונות, תרבות הנהיגה בארץ, מספר רב של כלי רכב הנעים בכבישים, תשתיות וכו… הסטטיסטיקה הכל כך עצובה עד היום, הינה שכל אדם עשוי להיות מעורב בצורה כזו או אחרת בתאונת דרכים.

הגדרתה של תאונת הדרכים הינה פציעה הנגרמת על ידי שימוש ברכב מנועי, לרבות תאונת קטנוע, תאונת אופנוע, תאונת מכונית, תאונת אוטובוס, תאונת טרקטור ותאונת משאית. לפעמים פציעה תיחשב לתאונת דרכים גם במקרים בהם היה מעורב בתאונה רכב חונה, אדם שיצא או נכנס לרכבו ונפצע ואף בעת מקרים בהם אדם טיפל ברכבו, גם מבלי שהוא מונע.

המומחיות של משרדנו הינה ניהול תיקי תאונות דרכים, תאונות אופנוע, הולכי רגל ונוסעים.

אנו מתמחים בייצוג נפגעים בתאונות דרכים בתביעות מול חברות ביטוח, תאגיד "קרנית" (קרן שמפצה נפגעי תאונות דרכים שאינם יכולים לתבוע חברת ביטוח שיכולה לפצות אותם).

ההמלצה שלנו הינה להגיע לפגישת ייעוץ בהקדם האפשרי וכמה שיותר סמוך לתאונה, זאת בכדי ש אפשרו שנעריך את המצב בשלב הראשוני ונבנה יחד אסטרטגיה חזקה ומקיפה לניהול התיק.

אנו מתמחים בייצוג נפגעים בתאונות דרכים בתביעות מול חברות ביטוח, תאגיד "קרנית" (קרן שמפצה נפגעי תאונות דרכים שאינם יכולים לתבוע חברת ביטוח שיכולה לפצות אותם).

ההמלצה שלנו הינה להגיע לפגישת ייעוץ בהקדם האפשרי וכמה שיותר סמוך לתאונה, זאת בכדי ש אפשרו שנעריך את המצב בשלב הראשוני ונבנה יחד אסטרטגיה חזקה ומקיפה לניהול התיק.

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים

יש בתאונות דרכים לא מעט מורכבויות כגון: פן משפטי לא פשוט, פגיעה פיזית בדרגות חומרה שונות שמצריכות החלמה ו/או שיקום קצר או ארוך. לצערנו לעתים התאונות גורמות לכך שמהלך החיים כפי שהיה מוכר לנו, כבר לא יחזור להיות כזה. בישראל יש לא מעט תאונות דרכים ועל כל נהג ושאר משתמשי הדרך מוטלת האחריות לנהוג ולהתנהל על פי החוק, ולו מן הטעם כדי מנת לשמור על שלום הציבור. במקרה הצורך חשוב לפנות אל עו"ד תאונות דרכים כמה שיותר מהר ולקבל ממנו ייעוץ משפטי בנוגע לתאונה שקרתה.

עו"ד תאונות דרכים?

בכל מצב שבו קרתה תאונת דרכים, ללא קשר לדרגת החומרה שלה – חשוב לפנות כמה שיותר מהר אל עו"ד תאונות דרכים על מנת להציג בפניו את מה שקרה וכדי לקבל ממנו את חוות הדעת המקצועית בנוגע לדרך ההתנהלות הנכונה. ישנה חשיבות רבתי לפעול על פי עצתו של עורך הדין, לדווח למשטרה, להיבדק אצל רופא או בבית החולים ולקבל מסמך רשמי המאשר את עצם מעורבותו של המטופל בתאונת דרכים. עורך הדין ינחה את הלקוח שלו מה לעשות בכל שלב של התהליך.

החשיבות של ליווי מקצועי מצד עורך דין מנוסה

רק עו"ד תאונות דרכים הוא הסמכות שיש לקבל ממנה עצות וחוות דעת בכל הנוגע לתוצאות המשפטיות של תאונת הדרכים ולכן חשוב מאד לפנות לקבלת ייעוץ כאמור כמה שיותר מהר, גם אם נדמה שמדובר בתאונה לא חמורה או קשה. לאחר שמציגים בפני עו"ד את כל התיעוד והמסמכים שיש הוא זה ייתן את העצות וההמלצות בנוגע לדרך הנכונה שבה צריך לטפל בתאונה.

נקלעתם לתאונת דרכים? פנו ללא דיחוי למשרד עו"ד שניידר אלכסנדרובסקי וקבלו ייעוץ פרטני שיעשה לכם סדר ותוכלו לדעת מה צריך לעשות ואיך להתנהל.

עורך דין לענייני תאונות דרכים

עורך דין לענייני תאונות דרכים

תאונת דרכים היא לא עניין נעים ומעבר לפגיעה הגופנית והפגיעה בכלי הרכב יש פן בירוקרטי ומשפטי לא פשוטים הדורשים התייחסות רצינית. בקרות תאונת דרכים מאוד מומלצת להסתייע בעורך דין לענייני תאונות דרכים ללא קשר לדרגת החומרה של הפגיעות. עורך דין לענייני תאונות דרכים הוא הסמכות המקצועית להבין בדיוק מה קרה, מה צריך לעשות ואיך להתנהל מכל בחינה שהיא והוא זה שינהל את ההליך המשפטי במידה והוא יקבל את ההחלטה שיש בכך צורך. לא מומלץ להתחיל את ההליך המשפטי של תאונת דרכים ללא ליווי מקצועי צמוד ומותאם אישית של עורך דין לענייני תאונות דרכים שיגן על האינטרסים של הלקוח.

איך לבחור עורך דין לענייני תאונות דרכים?

לאחר שמתרחשת תאונת דרכים יש מספר פעולות שצריך לבצע ובמקרים מסוימים אצל הנפגע יכול למצוא עצמו נתון למתח נפשי. למרות האמור, חשוב מאד להקדיש תשומת לב לבחירה מוקפדת של עורך דין לענייני תאונות דרכים, הפרמטרים החשוב ביותר הם המקצועיות והאנושיות שלו. התחום המשפטי של תאונות דרכים אינו פשוט ויש הרבה היבטים לבחון ולטפל בהם. על כן, עורך דין שיש לו ידע נרחב וניסיון מהווה גורם מקצועי שמומלץ להוסיף לתמונה כבר מההתחלה. חשוב לשאול ולהתעניין בניסיון, בידע הנרחב, יתר על כן כדאי גם לשאול אודות אחוזי ההצלחה של עורך הדין במקרים דומים.

החשיבות של ליווי מקצועי מותאם אישית

עורך דין לענייני תאונות דרכים יכול לגרום ההבדל מהותי לטובה בתוצאות התיק שלכם. איש מקצוע זה מביא עמו היכרות מעמיקה עם החקיקה החלה בתחום נזקי הגוף ויוכל לסייע לכם בבניית אסטרטגיה משפטית מקיפה, מעמיקה ומשכנעת. עורך הדין יסייע לכם באיסוף כלל החומר הראייתי, יגבש טיעונים חזקים על בסיס פסיקות והלכות עדכניות וינהל עבורכם את המשא ומתן מול חברות הביטוח. עורך דין לענייני תאונות דרכים מכיר היטב את אופי ההתנהלות של חברות הביטוח ואת הטיעונים הנפוצים בהם הן משתמשות כדי לדחות תביעות. הניסיון כאמור, מאפשר לעורך דין לענייני תאונות דרכים לטפל בהתנגדויות מבעוד מועד ולטעון טיעונים חזקים על מנת לממש את זכויותיכם. במשרד עו"ד שניידר אלכסנדרובסקי מייצגים לקוחות שהיו מעורבים בתאונות דרכים ברמה מקצועית גבוהה ובצורה מותאמת אישית על פי מאפייניהם האישיים ובשים לב לנסיבותיה של כל תאונה ותאונה.

תמיד כאן לשירותך

עורך דין תאונות דרכים

עוד בנושא

עורך דין נזיקין אשדוד

עורך דין נזיקין אשדוד מומחה בדרך כלל תושבי ערים גדולות יודעים שעומדת להם האפשרות למצוא בקרבת מקום את רוב אנשי המקצוע בתחומי השירותים השונים. כך

קרא עוד »
עורך דין תאונות תלמידים

תאונות תלמידים

תאונות תלמידים הן תופעה נפוצה במערכת החינוך ומחוצה לה. תאונות אלו יכולות להתרחש במהלך פעילות לימודית, במהלך הפסקות, במסגרת טיולים ופעילויות חוץ בית ספריות, וכן

קרא עוד »