08-6551546

תמיד כאן לשירותך

תאונות עבודה

דמיינו שאתם עובדים בחריצות עבור ארגון, מצייתים לכל הכללים ומבצעים את חובותיכם כמיטב יכולתכם. פתאום, מתרחשת תאונה בעבודה ואתם נשארים להתמודד עם פציעות בגופכם, נזק כלכלי וטראומה רגשית. המצב המתואר לעיל הינו מצער, אך אף אחד מאיתנו אינו חסין מכך.

אנשים רבים מתמודדים עם המציאות שתוארה לעיל מדי יום. תאונת עבודה יכולה לקרות לכל אחד ובאחריות המעסיקים בין היתר למנוע הנסיבות שיכולות להוביל להתרחשותה וגם ולפצות עובדים במידה ונפגעו.

משרדנו מייצג נפגעי עבודה בתביעות רשלנות נגד המעסיקים וחברות הביטוח שמבטחות אותם, וכן, מול המוסד לביטוח הלאומי. עורכי הדין במשרד מכינים את הלקוחות, מסבירים להם בצורה מקיפה את ההליך ומופיעים בוועדות רפואיות מטעם המוסד לביטוח הלאומי ובבתי הדין לעבודה במידת הצורך.

תביעת תאונת עבודה

תביעת תאונת עבודה

במדינתנו ישנה חובה לעבוד ולהתפרנס ולכן רשויות המדינה מעמידות על מי שנפגע בתאונת עבודה רשת של זכויות סוציאליות. תאונה מהסוג כאמור, מוגדרת כפגיעה שארעה כתוצאה ובמהלך העבודה או כאשר העובד יהיה בדרך לעבודה או בדרך חזרה לביתו. תביעת תאונת עבודה היא תביעה מורכבת וחשוב מאד שיהיה לצד הנפגע עורך דין שמכיר את התחום, בקיא בו, מה שיבטיח שאפשר יהיה למצוא את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הסוגייה. יש הרבה מה לדעת על הנושא של תאונות עבודה ויש כמה וכמה גורמים שיהיו מעורבים בעניין, למשל מלבד עורך הדין ומי שהיה מעורב בתאונה עצמה – המוסד לביטוח לאומי וחברות הביטוח.

מה התהליך של הגשת תביעת תאונת עבודה?

מיד אחרי שמתרחשת תאונת עבודה חשוב ליצור קשר עם עורך דין שעוסק בתחום זה. ראשית צריך לקבל ממנו ייעוץ פרטני בנוגע לתאונה הספציפית ולשמוע ממנו מה תהיה דרך ההתנהלות הכי נכונה וכדאית. מדובר כאן בשירות אישי שיינתן לכל לקוח בנפרד. הגשת תביעת תאונת עבודה היא שלב הרבה יותר מתקדם, הו ייצא לפועל אחרי שעורך הדין סייע ללקוח באיסוף מסמכים ותיעוד, בוצע דיווח למעסיק, התקבלו תעודות רפואיות לנפגע עבודה מאת הרופאים בקהילה, ועוד… עורך דין שעוסק בענייני תאונות עבודה יבחן לעומק בנפרד כל מקרה שיגיע אליו.

החשיבות של ליווי מקצועי פרטני

אין זה פשוט להתעסק עם תאונת עבודה ויש הרבה מה לעשות, כמו גם לא מעט גופים לפעול מולם. בדיוק לשם כך חשוב שיהיה עורך דין בתמונה, כזה שיש לו ניסיון רב עם הגשת תביעת תאונת עבודה ועם ניתוח מעמיק של כל מקרה ומקרה לגופו. רק בדרך זו אפשר יהיה להבטיח שהלקוח שנפגע יקבל את ההתייחסות המשפטית הנכונה ביותר למקרה המדובר ושהתביעה תשיג עבורו את הפיצוי המקסימלי.

במשרד עו"ד שניידר אלכסנדרובסקי מציעים שירותים משפטיים מגוונים ומשלימים אלה את אלה, גם בענייני תאונות עבודה ומומלץ לפנות כדי לקבל ייעוץ פרטני.

עורך דין תאונת עבודה מומלץ

עורך דין תאונת עבודה מומלץ

התרחשותה של תאונת עבודה היא עניין רציני, שיכולות להיות לו השלכות משמעותיות על כל מי שהיה מעורב בה. חשוב לקבל ייעוץ פרטני אצל עורך דין תאונת עבודה מומלץ שיש לו ניסיון וידע עשירים, מה שיבטיח שהוא יידע בדיוק איזה סוג של שירות וטיפול יתאים לכל אדם שהיה מעורב בתאונה על פי המאפיינים הייחודיים והפרטניים שלה. יש תאונות קלות או קשות יותר, יש תאונות שנגרמו בשל רשלנות ויש תאונות דרכים שייחשבו בתור תאונות עבודה. ההתייחסות לכל אחד מהסוגים כאמור, תהיה אחרת ושונה. לא מומלץ להתעסק בנושא זה ללא עורך דין צמוד.

איך בוחרים עורך דין תאונת עבודה מומלץ?

מכיוון שהטיפול בתאונת עבודה הוא עניין מורכב ומאתגר, חשוב מאד לבחור עורך דין תאונת עבודה מומלץ שיש לו ניסיון רב ככל האפשר בתחום. אחוזי הצלחה חשובים גם הם, וכמובן המלצות מלקוחות אותם העורך דין ליווה והיו מרוצים מהשירות, הן בהחלט עניין חשוב ומשמעותי. יש לא להקל ראש בבחירת עורך הדין ולמרות שהתאונה יכולה לגרום לזעזוע ולשינוי מסלול החיים, חשוב להקדיש זמן ותשומת לב לבחירה של עורך הדין הנכון והמתאים שילווה את המקרה. בחירה ובדיקה נאותה בטרם חתימה על הייפוי כוח והסכם שכר הטרחה, יכולות להשפיע באופן מובהק על האופן בו הלקוח יקבל את הטיפול והיחס מהמייצג ויהיה שבע רצון מהתוצאות.

החשיבות של עורך דין צמוד

יש מגוון רחב של תאונות עבודה ולא תמיד הלקוח בעצמו יכול לבצע פעולות או לפנות אל הגופים הרשמיים בנוגע לנושאים שונים שקשורים לתאונה. האמור לעיל מהווה שיקול לבחירת עורך דין תאונת עבודה מומלץ שיטפל בנושא וכמובן ייצג את הלקוח שלו מול הגופים שצריכים להיות בתמונה.

דרוש לכם עורך דין שעוסק בתאונות עבודה? הכתובת שלכם היא משרד עו"ד שניידר אלכסנדרובסקי, עם ניסיון מגוון בכל תחומי המשפט והמלצות רבות.

תמיד כאן לשירותך

תביעת תאונת עבודה

עוד בנושא

עורך דין תאונות קשות

עורך דין תאונות קשות

עורך דין תאונות קשות מומלץ תאונה קשה יכולה להפוך לחלוטין את מהלך החיים של כל אדם שחלילה יהיה מעורב בה. הפגיעה יכולה להיות גופנית, נפשית

קרא עוד »